👉 WordCamp Raleigh 2010 (Ülevaade)

Kuidas mõõta oma e-posti kampaaniate tõhusust

Viimasel nädalavahetusel võtsid kolm WPBeginneri meeskonda (Syed, Muhammad ja Amanda) reisi meie viiendasse WordCampi, kus osales WPBeginner meeskond. Reis, mille sponsoriks olid BuySellAdsi suured inimesed, võttis kolm meist kümne tunni sõites Raleighi, Põhja-Carolina osariiki. Esimesel õhtul osalesid Muhammad ja Syed mitteametlikul kohtumisel Põhja-Carolina kesklinnas, kus nad said eelvaadet suurepärasetele osalejatele nii lähedal kui ka kaugelt.

Selges ja varases laupäeval jõudsime konverentsi hotellisse registreerimiseks ja kohtusid sündmuse korraldajatega, Craig Tuller (@craigtuller), Michael Torbert (@michaeltorbert) ja Steve Mortiboy (@ wpsmort). Me osalesime istungitel ja kohtusime Põhja-Carolina põliselanikega nagu Wayne Sutton (@waynesutton) ja Patrick O'Keefe (@ifroggy). Me istusime esimesel LivePotic Podcast'il koos Stephen Segraves'iga (@ssegraves), Brad Williams (@williamsba) ja Patrick O'Keefe'iga ning võitsime mõned suured auhinnad SitePointilt, BuddyPressist Dummies'ist ja muudest kaubanduslikest pluginatest / teemadest. Pärast SitePointi levi sai Syed kõne WordPressi ja Facebooki integreerimise kohta. Vahetult pärast seda oli aeg õhtusöögiks ja järelpidu.

Syedi ettekanne

Kuidas kasutada Facebooki ja WordPressi

Õhtusöögi ajal istusid meid kolm koos BitWire Media Dave Moyer'i (@davemoyer) Jane Wells'iga (@janeforshort), Automattic ise kuulutanud kassiteguriga. Nagu öeldes läksime, kohtusime mõne suurepärase WordCampersiga. Me ummutasime välja nagu bänd hakkas mängima ja koges Põhja-Carolina vihma.

Järgmisel hommikul kohtleti meid Racki kosmosepilus olevate inimestega, kellel olid pilkupäikesed, kui me vaatasime, et Syed osaleks päeva esimesel istungil, arendaja Q & A paneelil koos Dave Moyeri, Brad Williamsi ja Nathan Rice'iga (@nathanrice). Vahetult pärast seda, kui meid käsitleti avatud lähtekoodiga platvormide jätkusuutlikkusele, moderaatoriks lisab Sabin-Wilson (@LisaSabinWilson). Lõpuks esitas armas Jane Wells Q & A stiilis sõnavara. Jane arutas WordCampi tulevikku, sealhulgas potentsiaalseid GPL kõneleja nõudeid ja WordPressi fondi sponsoreeritud WordPressi õppematerjale. WordPressi maailmale tulevad mõned põnevad edusammud.

[slickr-flickr tag = "wcraleigh" esemed = "20"]

Nüüd, kui oleme Floridas tagasi, ootame meie järgmist WordCampi. Tahaksime tänada korraldajaid, sponsoreid ja Raleighi linna, et nad käsitlevad meid suurepärase Wordcampiga!

Rohkem infot meie reisi sponsorite kohta:

Osta müügiartikleid

BuySellAds on tohutu turg veebisaidil reklaamitavate reklaamipaikade ostmiseks / müümiseks. Üle 750 õnnestunud bloggers kasutavad neid veebireklaamide müügi võimaldamiseks. WPBeginner kasutab meie reklaamide säilitamiseks ka BSA-d. See on ka suurepärane koht reklaamijatele. Üle 1 000 kvaliteedi reklaamijad kasutavad BSA-d, et sihtida oma brändi jaoks sobivaid vaatajaskondi. Kui olete huvitatud, siis palun kandideerida oma turul nüüd.

Vaata videot: Ray Anderson: jätkusuutlikkuse äriloogika

Like this post? Please share to your friends:
Lisa kommentaar

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: